Czym jest Kamagra?

kamagra-apteka-tabletki-na-potencje

Czym jest Kamagra?

Kamagra jest lekiem, który stosuje się w celu leczenia zaburzeń impotencji. Wiele osób jednak błędnie myśli że jest to suplement diety, choć wcale tak nie jest. Składnikiem, dzięki któremu osiągamy pożądane efekty jest sildenafil. Lek produkowany jest pod nadzorem World Health Organization (WHO).

Jak działa lek?

W dzisiejszych czasach wielu mężczyzn odczuwa podniecenie oraz chęć odbycia stosunku, jednak nie może tego robić z uwagi na zaburzenia erekcji. To właśnie dla takich osób stworzono Kamagrę. Lek należy wziąć 30 minut bądź godzinę przed stosunkiem. Gdy jesteśmy podnieceni, w penisie wytwarzany jest tlenek azotu, Kamagra rozkurcza nasze naczynia krwionośne, co za tym idzie – zwiększa dopływ krwi, a penis staje się twardszy. Możemy wtedy liczyć nie tylko na osiągnięcie mocnej erekcji, ale także jej utrzymanie. Bez względu na to, jaka jest przyczyna zaburzeń erekcji, Kamagra sobie z tym poradzi. Jedna dawka może utrzymywać się od 12 do 24 godzin. Problemy z seksem pójdą w niepamięć, a pewność siebie wysoko w górę.

Kiedy unikać leku?

Kamagry nie możemy przyjmować gdy chorujemy na:
-zwyrodnienie siatkówki,
-choroby układu krążenia,
-choroby nerek,
-choroby wątroby,
-niedokrwistość serca,
-niekontrolowane i złośliwe ciśnienie tętnicze,
-astmę,
-przewlekły nieżyt nosa,
-przebyty w ostatnim czasie udar mózgu lub zawał mięśnia sercowego,
-alergię na składnik leku np. sildenafil.

Musimy wiedzieć, że przyjmowanie tego leku cierpiąc na którąś z powyższych chorób, może doprowadzić do powikłań, zagrożenia zdrowia a nawet życia.

Efekty uboczne

Kamagra jest lekiem sprawdzonym oraz bezpiecznym, który możemy przyjmować nawet bez zaleceń lekarza. Niestety tak jak każdy lek, Kamagra może mieć skutki uboczne. Zdarza się to rzadko, jednak trzeba mieć to na uwadze. Skutki uboczne leku to:
-zawroty głowy,
-wymioty,
-wysypka,
-niestrawność,
-zatkany nos,
-nieżyt nosa,
-osłabienie wzroku,
-zaczerwienienie na twarzy
-omdlenia,
-chwilowa utrata pamięci.

About author

Author
admin

Post a comment